منو کاربری
حساب کاربری
تماس با پشتیبانی
شارژ حساب
برداشت جایزه
کسب درآمد
سوابق پیش بینی
سوابق برداشت
لیست تراکنش ها
بونوس ها
تنظیمات حساب
logout
خروج از حساب
×
⭐️ اطلاعیه ویژه ⭐️

آدرس ثابت و همیشگی سایت دنس بت
لطفا با فیلتر شکن وارد شوید
Dancebt.com
کانال تلگرام اصلی دنس بت
@Dancebets
0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishlori
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پاسور تخته نرد بازی انفجار انفجار CRASH ROYAL پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Republic of Korea
K-League 1
Ulsan Hyundai Horang-i
۱
۰
FC Seoul
Finished
۱۳:۳۰
Jeju United
۲
۱
Pohang Steelers
Finished
۱۴:۰۰
Daejeon Citizen
۱
۱
Gangwon FC
Finished
۱۴:۰۰
Japan
J League
Consadole Sapporo
۱
۱
Vissel Kobe
Finished
۰۸:۳۰
FC Tokyo
۲
۰
Albirex Niigata
Finished
۱۳:۳۰
Brazil
Serie A
EC Bahia
-
-
Cuiaba MT
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Cruzeiro MG
-
-
Bragantino Red Bull
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
World
Friendly Club Matches
AFC Ajax
۲
۱
Glasgow Rangers FC
Finished
۱۷:۳۰
Fenerbahce SK
۴
۰
Racing Club Strasbourg
Finished
۲۰:۰۰
SL Benfica
۲
۰
Celta de Vigo
inprogress
۲۱:۳۰
FC Luzern
۰
۰
VfB Stuttgart
Finished
۱۶:۳۰
AS Monaco
۱
۱
Cercle Brugge KSV
Finished
۱۲:۰۰
Feyenoord Rotterdam
۳
۱
Racing Genk
Finished
۱۴:۳۰
Panathinaikos
۱
۰
AEK Larnaca
inprogress
۲۱:۳۰
AZ Alkmaar
۸
۰
Excelsior Rotterdam
Finished
۱۵:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۳
FC Wil 1900
Finished
۱۹:۳۰
PSV Eindhoven
۱
۱
Club Brugge KV
Finished
۱۴:۳۰
FC Lugano
۳
۰
AC Parma
inprogress
۲۰:۳۰
FC Zwolle
۱
۲
AC Horsens
Finished
۱۵:۳۰
FC Nurnberg
۱
۱
TSV 1860 Munchen
Finished
۱۷:۰۰
FC Schalke 04
۲
۲
Dynamo Kiev
Finished
۱۷:۳۰
York City FC
۱
۲
Sheffield United FC
Finished
۱۵:۰۰
Gateshead
۲
۱
Sunderland
Finished
۱۹:۳۰
1. FC Koln
۳
۱
Kickers Offenbach
Finished
۱۵:۳۰
Brondby I.F.
۰
۰
Royal Antwerp FC
Finished
۱۴:۳۰
BSC Young Boys Bern
۱
۰
FC Aarau
Finished
۱۶:۳۰
VfB Lubeck
۲
۵
Hamburger SV
Finished
۱۸:۳۰
PFC Levski Sofia
۲
۲
Maccabi Netanya
inprogress
۲۰:۳۰
SV Meerssen 1918
۰
۵
MVV Maastricht
Finished
۱۹:۳۰
FC PAOK Thessaloniki
۱
۲
SBV Vitesse
inprogress
۲۰:۳۰
Matador Puchov
۴
۰
FC Zbrojovka Brno
Finished
۱۷:۳۰
FK Austria Wien
۱
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۳۰
FC Astoria Walldorf
۱
۷
TSG 1899 Hoffenheim
Finished
۱۸:۳۰
FC Red Bull Salzburg
۲
۲
AC Sparta Praha
Finished
۱۷:۳۰
Telstar
۲
۲
Quick Boys
Finished
۱۹:۰۰
Kryvbas Krivyi
۲
۲
Sabah FK
Finished
۲۰:۰۰
FSV Hollenbach
۳
۱
SGV Freiberg
Finished
۱۶:۳۰
Arka Gdynia
۲
۲
Olimpia Grudziadz
Finished
۱۸:۳۰
AC Dukla Praha
۲
۱
Slavia Prague B
Finished
۱۹:۳۰
OFK Belgrade
۲
۲
OFK Vrsac
Finished
۲۰:۰۰
Aberystwyth Town FC
۰
۱
Llanelli AFC
Finished
۱۵:۰۰
SC Amiens
۰
۱
FC Chambly Thelle
Finished
۱۶:۳۰
Ammanford AFC
۱
۰
Cardiff Metropolitan University F.C.
Finished
۱۷:۰۰
Dunkerque
۰
۰
Feignies Aulnoye
Finished
۱۸:۳۰
MTK Budapest
۴
۳
Budapest Honved FC
Finished
۱۹:۳۰
Gillingham
۰
۰
Millwall
Finished
۱۵:۳۰
Chesterfield
۰
۳
Nottingham Forest
Finished
۱۷:۳۰
NK Varazdin
۱
۰
Campionii FC Arges
Finished
۱۲:۰۰
Polonia Bytom
۲
۱
MKS Kluczbork
Finished
۱۲:۳۰
SFC Opava
۱
۱
Trinec
Finished
۱۲:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۱
۱
Blekitni Stargard
Finished
۱۳:۳۰
1.FC Schweinfurt 05
۱
۱
Barockstadt Fulda-Lehnerz
Finished
۱۵:۳۰
Sparta Rotterdam
۱
۱
ADO Den Haag
Finished
۱۵:۳۰
FSV Zwickau
۱
۶
Hertha BSC Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Boldmere St Michaels
۳
۱
Rushall Olympic
Finished
۱۷:۳۰
Hobro
۱
۱
Aarhus Fremad
Finished
۱۳:۳۰
BK Frem
۳
۰
BK Avarta
Finished
۱۵:۰۰
SC Paderborn 07
۵
۰
Birmingham City FC
Finished
۱۷:۳۰
FC Banik Ostrava
۳
۱
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۷:۳۰
NEC Nijmegen
۱
۲
Standard Liege
Finished
۱۷:۳۰
BKV Elore
۲
۰
Kelen SC
Finished
۱۱:۳۰
MKS Czarni Polaniec
۲
۳
Star Starachowice
Finished
۱۲:۰۰
Heracles Almelo
۱
۱
FC Verbroedering Dender EH
Finished
۱۵:۳۰
Auchinleck Talbot FC
۲
۰
Tranent Juniors
Finished
۱۶:۳۰
Northampton Town
۰
۳
Norwich City FC
Finished
۱۷:۳۰
Warrington Town
۳
۰
Rochdale
Finished
۱۷:۳۰
Zeleznicar Pancevo
۱
۳
Trabzonspor
Finished
۱۹:۰۰
Cardiff City FC
۳
۱
KV Kortrijk
Finished
۱۴:۳۰
RAAL La Louviere
۳
۲
Boulogne
Finished
۱۶:۰۰
Brackley Town FC
۱
۱
Shrewsbury Town
Finished
۱۷:۳۰
Austria Klagenfurt
۱
۱
FC Koper
Finished
۱۸:۳۰
NK Domzale
۳
۱
ND Gorica
Finished
۱۹:۳۰
NK Gorica
۳
۰
NK Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۱:۳۰
FC Stade Lausanne Ouchy
۲
۲
FC Besa Biel/Bienne
Finished
۱۲:۳۰
Stabaek
۳
۳
Sogndal IL
Finished
۱۴:۳۰
FC Vaduz
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۱۵:۳۰
RKC Waalwijk
۲
۴
Oud-Heverlee Leuven
Finished
۱۶:۰۰
FC Graffin Vlasim
۱
۱
TJ Sokol Zapy
Finished
۱۷:۰۰
FC Eindhoven
۰
۱
Al-Rayyan
Finished
۱۷:۳۰
FC Slovacko
۴
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۸:۳۰
FC Liefering
۴
۰
Lommel United
inprogress
۲۰:۳۰
Kremser SC
۱
۰
SK Vorwarts Steyr
inprogress
۲۰:۳۰
Udinese Calcio
۴
۰
NK Bilje
inprogress
۲۰:۳۰
Radomlje
۳
۳
Aluminij
Finished
۱۱:۳۰
Lugano II
۱
۱
FC Collina d'Oro
Finished
۱۲:۳۰
Zaglebie Sosnowiec SSA
۵
۳
Legia Warsaw II
Finished
۱۲:۳۰
Podbeskidzie Bielsko-Biala
۶
۰
MSK Fomat Martin
Finished
۱۲:۳۰
SV Wacker Burghausen
۱
۱
SpVgg Unterhaching
Finished
۱۳:۳۰
1. FSV Mainz 05 II
۱
۳
FC Wurzburger Kickers
Finished
۱۵:۳۰
VfB Stuttgart II
۱
۲
1. FC Saarbrucken
Finished
۱۵:۳۰
MFK Skalica
۰
۲
MFK Karvina
Finished
۱۶:۰۰
Sporting Hasselt
۳
۱
Club Brugge II
Finished
۱۶:۳۰
Bangor
۱
۴
Linfield FC
Finished
۱۶:۳۰
Buckley Town
۱
۱
Newtown AFC
Finished
۱۷:۰۰
Workington AFC
۰
۰
Carlisle United
Finished
۱۷:۳۰
Farnborough FC
۳
۱
Sutton United FC
Finished
۱۷:۳۰
SC Rheindorf Altach
۱
۰
Grasshopper Club Zurich
Finished
۱۹:۰۰
NK Olimpija Ljubljana
۳
۰
FC CSKA 1948
inprogress
۲۰:۳۰
Komarom VSE
۱
۳
KFC Komarno
Finished
۱۱:۳۰
Giessen Teutonia
۰
۱
SF Siegen 1899
Finished
۱۵:۰۰
TSV Kornburg
۰
۰
TSV 1896 Rain am Lech
Finished
۱۵:۳۰
Witton Albion
۱
۳
Radcliffe Borough
Finished
۱۷:۳۰
Dynamo Ceske Budejovice
۴
۲
SV Ried
Finished
۱۹:۳۰
Primorje Ajdovscina
۱
۲
Budafoki MTE-Ujbuda
Finished
۱۹:۳۰
Penzugyor
۱
۲
Hatvan
Finished
۱۱:۳۰
SV Waldhof 07 Mannheim
۱
۱
Ujpest FC
Finished
۱۲:۳۰
Olimpia Elblag
۱
۱
Elana Torun
Finished
۱۳:۳۰
SC Paderborn 07 II
۲
۱
KSV Hessen Kassel
Finished
۱۳:۳۰
AFC Sudbury
۰
۰
Felixstowe & Walton United FC
Finished
۱۴:۳۰
FC Den Bosch
۱
۰
PSV U21
Finished
۱۴:۳۰
FC Groningen
۱
۰
FC Rot-Weiss Erfurt
Finished
۱۶:۳۰
Ratinger Spvg
۲
۱
Finnentrop / Bamenohl
Finished
۱۶:۳۰
Stevenage Borough
۲
۲
Watford FC
Finished
۱۷:۳۰
Hearts Of Midlothian FC
۱
۲
Leyton Orient
Finished
۱۷:۳۰
Harrogate Town
۲
۳
Huddersfield Town
Finished
۱۷:۳۰
SK Rapid Wien
۳
۲
Debreceni VSC
Finished
۱۸:۰۰
Erzsebeti SMTK
۴
۱
Dorogi FC
Finished
۱۱:۳۰
GKS Belchatow
۲
۳
Skra Czestochowa
Finished
۱۱:۳۰
KSZO Ostrowiec
۱
۱
Siarka Tarnobrzeg
Finished
۱۲:۳۰
KS Gornik Zabrze
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۳۰
Charlton Athletic FC
۳
۱
Goztepe AS Izmir
Finished
۱۴:۳۰
Trefelin
۰
۲
Haverfordwest County
Finished
۱۷:۰۰
SV Kapfenberg
۱
۴
Grazer AK 1902
Finished
۱۸:۳۰
Panetolikos FC
۰
۲
Levadiakos
Finished
۱۹:۰۰
Termalica BB Nieciecza
۲
۰
ZKS Stal Stalowa Wola
Finished
۱۲:۳۰
Gyirmot
۰
۱
Bicskei TC
Finished
۱۲:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
۱
۱
SV Werder Bremen II
Finished
۱۴:۳۰
Cleethorpes Town
۰
۲
Grimsby Town
Finished
۱۶:۳۰
FC Rukh Lviv
۱
۳
NK Osijek
Finished
۱۶:۳۰
Oldham Athletic
۱
۰
Stockport
Finished
۱۷:۳۰
Eastbourne Borough FC
۱
۱
Hashtag United FC
Finished
۱۷:۳۰
AFC Hornchurch
۱
۵
Bromley
Finished
۱۷:۳۰
FC United of Manchester
۰
۳
Barrow FC
Finished
۱۷:۳۰
SV Darmstadt 98
۵
۱
FC Swift Hesperange
Finished
۱۷:۳۰
SKN St. Polten
۰
۱
Ujpest FC
Finished
۱۷:۳۰
Neuchatel Xamax FC
۰
۳
Lausanne-Sports
Finished
۱۸:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv 1936
۰
۰
Beroe Stara Zagora
Finished
۱۹:۳۰
FC Stadlau
۰
۴
Wiener Viktoria
Finished
۱۹:۳۰
SK Kladno
۲
۰
SK Benatky nad Jizerou
Finished
۱۱:۳۰
SV Lafnitz
۲
۲
FC Csikszereda Miercurea Ciuc
Finished
۱۲:۰۰
MTE 1904 Mosonmagyarovar
۳
۰
FK Inter Bratislava
Finished
۱۲:۰۰
GKS Wikielec
۳
۰
Stomil Olsztyn
Finished
۱۲:۳۰
TSV Hartberg
۱
۱
FC Spartak Trnava
Finished
۱۶:۳۰
Tonbridge Angels FC
۱
۳
Chatham Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Ware FC
۲
۳
Royston Town
Finished
۱۷:۳۰
Bath City
۰
۱
Bristol Rovers
Finished
۱۷:۳۰
Vyskov
۰
۰
Povazska Bystrica
Finished
۱۸:۳۰
ZKS Stal Stalowa Wola
۳
۰
Bron Radom
Finished
۱۸:۳۰
EA Guingamp
۱
۲
Le Mans FC
Finished
۱۸:۳۰
Unicov
۱
۲
Prostejov
Finished
۱۱:۴۵
Bonner SC
۱
۱
MSV Duisburg
Finished
۱۵:۳۰
Winterton Rangers
۰
۱
Scunthorpe United
Finished
۱۵:۳۰
Aveley
۰
۰
Billericay Town FC
Finished
۱۷:۳۰
Maldon & Tiptree
۰
۲
Colchester United
Finished
۱۷:۳۰
Mickleover Sports
۲
۲
Belper Town
Finished
۱۷:۳۰
KKS Lech Poznan
۰
۲
FK Teplice
Finished
۱۷:۳۰
FK Usti nad Labem
۱
۴
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۰۰
Akademisk Boldklub Gladsaxe
۳
۰
FA 2000
Finished
۱۳:۳۰
Chrobry Glogow
۲
۰
KKS 1925 Kalisz
Finished
۱۳:۳۰
LKS Lodz II
۰
۱
Slask Wroclaw II
Finished
۱۳:۳۰
Helsingborgs IF
۲
۰
Koge
Finished
۱۵:۳۰
Mossley
۰
۱
Halifax Town
Finished
۱۶:۳۰
Armagh City
۱
۳
Dungannon Swifts
Finished
۱۶:۳۰
Polonia Bytom
۴
۰
LKS Goczalkowice Zdroj
Finished
۱۶:۳۰
FC St. Pauli
۳
۱
Bremer SV
Finished
۱۷:۰۰
MKS Cracovia Krakow
۰
۱
SK Sigma Olomouc
Finished
۱۷:۰۰
Leek Town
۰
۰
Buxton
Finished
۱۷:۳۰
Haringey Borough
۲
۳
Cheshunt FC
Finished
۱۷:۳۰
Newcastle Town
۰
۵
Crewe Alexandra
Finished
۱۷:۳۰
FC Einheit Rudolstadt
۰
۳
FC Carl Zeiss Jena
Finished
۱۸:۰۰
Servette Geneve FC
۱
۲
Etoile Carouge FC
Finished
۱۹:۳۰
US St. Malo
۳
۳
Stade Rennes FC
Finished
۱۹:۳۰
Jaibos Tampico Madero
-
-
Alebrijes Oaxaca
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
UFC SV Hallwang
۰
۰
Hallein
Cancelled
۱۲:۰۰
FC Utrecht Reserves
۳
۳
FC Oss / Top Oss
Finished
۱۲:۳۰
FC Tatabanya
۱
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۴:۳۰
Bayern Alzenau
۱
۴
FSV Frankfurt
Finished
۱۵:۳۰
Turkgucu Munchen
۲
۰
SC Imst
Finished
۱۶:۳۰
1.FC Dynamo Dresden
۲
۱
FC Viktoria 1889 Berlin
Finished
۱۶:۳۰
Accrington Stanley
۱
۴
Wigan Athletic
Finished
۱۶:۳۰
FK Jablonec nad Nisou 97
۴
۱
Sparta Prague B
Finished
۱۶:۳۰
Chichester City FC
۱
۲
Worthing FC
Finished
۱۷:۳۰
Ashford Town (Middx) LFC
۵
۲
Hampton & Richmond Borough
Finished
۱۷:۳۰
Pogon Szczecin
۳
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Finished
۱۷:۳۰
BW Hohen Neuendorf
۰
۱
Lichtenberg 47
Finished
۱۵:۰۰
MSK Zilina
۱
۵
SK Slavia Prague
Finished
۱۷:۳۰
Karlsruher SC
۱
۰
HNK Rijeka
Finished
۱۸:۳۰
CSKA Moscow
۲
۲
FK Akhmat Grozny
Finished
۲۰:۰۰
MSK Tesla Stropkov
۰
۳
FK Humenne
Finished
۱۰:۳۰
CS Dacia Mioveni
۰
۰
Viitorul Targu Jiu
Finished
۱۱:۰۰
FC Pisek
۰
۳
FK Pribram
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice B
۱
۱
FK Admira Praha
Finished
۱۲:۰۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
۲
۱
FC Slovan Rosice
Finished
۱۲:۳۰
NK Nafta Lendava
۳
۳
Zalaegerszegi TE
Finished
۱۲:۳۰
FK Hodonín
۱
۳
SK Slovan Bratislava B
Finished
۱۲:۳۰
SK Sturm Graz
۳
۱
FC Midtjylland
Finished
۱۳:۰۰
Jadran Dekani
۰
۱
MOL Fehervar FC
Finished
۱۳:۰۰
Rekord Bielsko-Biala
۲
۰
TS Wisla Krakow
Finished
۱۳:۳۰
TSV Fortuna Dusseldorf II
-
-
SV Werder Bremen
Cancelled
۱۴:۳۰
AaB Aalborg
۱
۴
Viborg FF
Finished
۱۵:۰۰
IK Oddevold
۴
۱
Orgryte IS
Finished
۱۵:۳۰
TSV Schwaben Augsburg
۰
۳
FC Augsburg
Finished
۱۵:۳۰
Sportfreunde Baumberg
۲
۰
SG Unterrath
Finished
۱۵:۳۰
FC Hansa Rostock
۱
۳
Randers FC
Finished
۱۶:۰۰
FC Dordrecht
۴
۲
Willem II Tilburg
Finished
۱۶:۰۰
BSV Eintracht Mahlsdorf
۱
۴
SV Babelsberg 03
Finished
۱۶:۳۰
Basingstoke Town LFC
۲
۱
Brighton and Hove Albion
Finished
۱۶:۳۰
Binfield
۰
۷
Maidenhead United
Finished
۱۷:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۱
۱
SV Grodig
Finished
۱۷:۳۰
Macclesfield FC
۲
۰
Blackburn Rovers U21
Finished
۱۷:۳۰
FK Kaluga
۲
۲
FK Dinamo Bryansk
Finished
۱۷:۳۰
Macva Sabac
۰
۰
Radnicki Sremska Mitrovica
Finished
۱۸:۰۰
FK Lokomotiv Moscow
۳
۴
FK Rubin Kazan
Finished
۱۸:۰۰
NK Emmi Bistrica
۰
۳
Campionii FC Arges
Finished
۱۸:۳۰
Tekstilac Odzaci
۱
۱
IMT Novi Belgrade
Finished
۱۹:۳۰
TSV Steinbach
۰
۰
Eintracht Hohkeppel
Finished
۱۹:۳۰
Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
۲
۱
PFC Litex Lovech
Finished
۱۹:۳۰
FK Indjija
۰
۰
FK Smederevo
Finished
۱۹:۳۰
FK Fakel Voronezh
۱
۱
FC Rostov
Finished
۱۹:۳۰
FK Sloboda Uzice
۱
۰
Mladost Novi Sad
Finished
۲۰:۰۰
PFC Cherno More Varna
۲
۰
Dobrudzha Dobrich
inprogress
۲۰:۱۵
PFC Lokomotiv Sofia
۱
۰
PFC Montana 1921
inprogress
۲۰:۳۰
China
Super League
Shanghai Shenhua
۳
۲
Changchun Yatai
Finished
۱۵:۳۰
Shandong Luneng Taishan FC
۱
۱
Qingdao Hainiu
Finished
۱۵:۰۵
Meizhou Hakka
۲
۱
Nantong Zhiyun
Finished
۱۵:۰۵
Qingdao West Coast FC
-
-
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۰:۰۰
Shenzhen Peng FC
۰
۰
Henan FC
Finished
۱۵:۳۰
Norway
Eliteserien
Sandefjord
۲
۱
FK Bodo Glimt
Finished
۱۸:۳۰
SK Brann Bergen
۰
۰
FK Haugesund
inprogress
۲۰:۴۵
Fredrikstad FK
۰
۰
Molde FK
Finished
۱۸:۳۰
Viking Stavanger
۲
۰
Kristiansund BK
Finished
۱۸:۳۰
Tromso IL
-
-
KFUM Oslo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Odds Ballklubb
۱
۲
Ham-Kam
Finished
۱۸:۳۰
Lillestrom SK
۳
۱
Stromsgodset IF
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Super Cup
FK Zenit St. Petersburg
۳
۰
FK Krasnodar
inprogress
۲۱:۰۰
Brazil
Serie B
Botafogo SP
۰
۱
Amazonas FC
Finished
۰۳:۳۰
Novorizontino SP
۰
۰
Guarani FC De Campinas
inprogress
۲۲:۰۰
Paysandu
۲
۱
Ceara SC CE
Finished
۰۴:۰۰
Sport Club do Recife
-
-
America Mineiro MG
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
AA Ponte Preta
۴
۲
Mirassol FC
Finished
۰۱:۳۰
Romania
Liga I
FCSB
-
-
Universitatea Cluj
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
FC UTA Arad
۱
۱
Rapid Bucuresti
Finished
۱۹:۴۵
Sepsi Sfantu Gheorghe
۱
۰
Politehnica Iasi
Finished
۱۷:۳۰
Bolivia
Liga de Futbol Profesional Boliviano
Independiente Petrolero
۰
۰
Guabira Santa Cruz
Finished
۰۱:۳۰
Always Ready
۱
۱
Real Tomayapo
Finished
۰۳:۳۰
San Antonio Bulo Bulo
-
-
Oriente Petrolero
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Chile
Segunda Division
CSD San Antonio Unido
۳
۲
Concon National
Finished
۰۰:۳۰
Provincial Ovalle
۱
۲
Puerto Montt
Finished
۱۹:۳۰
Iraq
Iraqi Premier League
Al-Najaf
۲
۰
Al Minaa
inprogress
۲۰:۰۰
Al Talaba FC
۱
۱
Zakho
Finished
۲۰:۰۰
Amanat Baghdad SC
۲
۲
Al Naft
Finished
۱۷:۳۰
Naft Al-Basra SC
۲
۰
Al Kahraba Club
Finished
۱۷:۳۰
Karbala FC
۱
۱
Al Qasim SC
Finished
۱۷:۳۰
Mexico
LIGA MX
CF Atlas Guadalajara
۱
۱
Club Tigres de la UANL
Finished
۰۶:۳۵
Mazatlan FC
۲
۲
San Luis
Finished
۰۶:۳۰
Club America
۳
۱
Gallos Blancos Queretaro
Finished
۰۴:۳۰
Club Tijuana Xoloitzcuintles
۴
۲
CD Chivas de Guadalajara
Finished
۰۶:۳۰
Egypt
Premier League
National Bank
۱
۱
Smouha
inprogress
۲۱:۳۰
Japan
J3 League
Omiya Ardija
۱
۰
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
Nagano Parceiro
۰
۰
Grulla Morioka
Finished
۱۲:۳۰
SC Sagamihara
۱
۰
Azul Claro Numazu
Finished
۱۲:۳۰
Yokohama S.C.C
۲
۱
Fukushima United FC
Finished
۱۲:۳۰
Vanraure Hachnohe FC
۱
۰
Gainare Tottori
Finished
۱۲:۳۰
Kataller Toyama
۳
۰
F.C. Ryukyu
Finished
۱۲:۳۰
FC Gifu
۱
۱
Nara Club
Finished
۱۳:۳۰
World
Friendly International Matches Women
USA (W)
-
-
Mexico (W)
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Paraguay (W)
۱
۴
Chile (W)
Finished
۰۱:۳۰
Botswana (W)
۰
۰
Tanzania (W)
Finished
۱۹:۳۰
Japan (W)
۴
۰
Ghana (W)
Finished
۰۹:۵۰
New Zealand (W)
۱
۱
Zambia (W)
Finished
۱۶:۳۰
Argentina (W)
۱
۱
Uruguay (W)
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Copa do Brasil
EC Juventude
-
-
Internacional RS
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uruguay
Primera Division
Deportivo Maldonado
۱
۱
Racing Club de Montevideo
Finished
۰۱:۳۰
Rampla Juniors
۳
۲
Liverpool FC Montevideo
Finished
۱۹:۰۰
Danubio
۰
۱
Club Nacional de Montevideo
inprogress
۲۱:۳۰
Sweden
Allsvenskan
Mjallby AIF
۲
۱
Malmo FF
Finished
۱۶:۳۰
IK Sirius FK
۳
۱
GAIS
Finished
۱۹:۰۰
Estonia
Meistriliiga
JK Trans Narva
۲
۲
JK Nomme Kalju
Finished
۱۷:۳۰
Parnu JK Vaprus
۲
۰
JK Nomme United
Finished
۱۵:۰۰
United States
USL Championship
Hartford Athletic
۲
۲
Charleston Battery
Finished
۰۳:۰۰
El Paso Locomotive FC
۰
۲
Las Vegas Lights
Finished
۰۴:۳۰
Detroit City FC
-
-
Memphis 901 FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Malaysia
Super League
Pahang
۰
۲
Negeri Sembilan
Finished
۱۳:۰۰
Sabah FC
۱
۳
Johor Darul Takzim FC
Finished
۱۵:۴۵
Perak
۰
۲
Penang FC
Finished
۱۶:۳۰
Japan
J2 League
Fujieda MYFC
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۱
۱
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
Australia
NPL Victoria
Manningham United Blues
۳
۳
Moreland City FC
Finished
۰۸:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۰
۱
South Melbourne FC
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۳
۳
Oakleigh Cannons
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۳
۱
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۱۲:۳۰
Iceland
1. Deild
Dalvik/Reynir
۰
۰
UMF Njardvik
Finished
۱۷:۳۰
Afturelding Mosfellsbaer
۰
۳
Thor Akureyri
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
2. Deild
Volsungur
۱
۰
Vikingur Olafsvik
Finished
۱۹:۳۰
Throttur Vogum
۲
۳
Knattspyrnufelag Austfjarda
Finished
۱۷:۳۰
Hottur/Huginn
۱
۳
Haukar Hafnarfjordur
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Serie D
Serra FC ES
۱
۲
Nova Iguacu FC
Finished
۰۲:۳۰
Portuguesa RJ
-
-
Real Noroeste Capixaba FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Santa Cruz de Natal
۱
۱
Iguatu CE
inprogress
۲۱:۳۰
FC Atletico Cearense
-
-
America RN (Rio Grande do Norte)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Inter de Limeira
-
-
Costa Rica EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Ipora EC
۱
۰
Real Brasilia
inprogress
۲۱:۳۰
River AC
-
-
Maranhao MA
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Sergipe SE
-
-
EC Jacuipense
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Patrocinense
-
-
Santo Andre
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Australia
NPL Victoria U23
Avondale U23
۱
۲
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۵:۳۰
Green Gully U23
۴
۳
South Melbourne U23
Finished
۰۹:۰۰
Manningham Utd Blues U23
۴
۳
Moreland City U23
Finished
۰۶:۱۵
Dandenong Thunder U23
۵
۱
Port Melbourne U23
Finished
۱۰:۰۰
Japan
Japan Football League
Okinawa SV
۳
۱
Criacao Shinjuku
Finished
۰۹:۳۰
Veertien Mie
۰
۱
Kochi United SC
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi City
۱
۰
Reilac Shiga
Finished
۱۲:۳۰
Australia
Queensland Premier League
Ipswich FC
۱
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۱:۳۰
Brisbane Strikers
۱
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۳۰
Capalaba
۱
۴
Broadbeach United
Finished
۱۱:۴۵
Republic of Korea
K-League 2
Cheongju City FC
۲
۱
Ansan Greeners
Finished
۱۴:۰۰
Cheonan City
۱
۲
Suwon Samsung Bluewings
Finished
۱۴:۰۰
Jeonnam Dragons
۳
۲
Chungnam Asan
Finished
۱۳:۳۰
Scotland
League Cup
Annan Athletic
۱
۰
Inverness Caledonian Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Partick Thistle
۳
۲
Montrose
Finished
۱۷:۳۰
Queen of the South
۰
۳
Aberdeen FC
Finished
۱۹:۴۵
Forfar Athletic
۰
۲
FC Livingston
Finished
۱۷:۳۰
Peterhead
۰
۵
Queen's Park
Finished
۱۷:۳۰
Dumbarton
۱
۱
East Kilbride
Finished
۱۷:۳۰
Stirling Albion
۰
۳
Raith Rovers
Finished
۱۷:۳۰
East Fife
۳
۰
Greenock Morton
Finished
۱۷:۳۰
Elgin City
۰
۵
Hibernian FC
Finished
۱۷:۳۰
Spartans FC
۰
۳
Dunfermline
Finished
۱۷:۳۰
Brechin City
۱
۲
St. Johnstone
Finished
۱۷:۳۰
Falkirk FC
۲
۰
Dundee United FC
Finished
۱۷:۳۰
Stranraer
۱
۳
Ross County
Finished
۱۷:۳۰
Stenhousemuir
۴
۰
Buckie Thistle
Finished
۱۷:۳۰
Bonnyrigg Rose
۱
۷
Dundee FC
Finished
۱۷:۳۰
Motherwell
۳
۰
FC Edinburgh
Finished
۱۷:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko B
Ilves II
۲
۱
FC Honka
Finished
۱۹:۰۰
SexyPoxyt
۲
۳
Inter Turku II
Finished
۱۶:۳۰
HJS Akatemia
۲
۰
Tampere United
Finished
۱۶:۳۰
Latvia
Latvia Cup
Rigas Futbola Skola
۱
۱
BFC Daugava Daugavpils
inprogress
۲۰:۳۰
Beitar/Riga Mariners
۰
۴
FS Metta/Lu
Finished
۱۸:۳۰
Marupe
۱
۴
FK Auda
Finished
۱۸:۳۰
JDFS Alberts
۱
۲
AFA Olaine
Finished
۱۹:۳۰
FK Ventspils
۰
۳
Riga FC
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Esiliiga
Viimsi JK
۲
۴
Tartu JK Welco
Finished
۱۳:۰۰
Harju Jalgpallikool
۳
۳
JK Tallinna Kalev II
Finished
۱۵:۳۰
Paide Linnameeskond II
۳
۱
FCI Levadia Tallinn II
Finished
۱۵:۳۰
Tabasalu Charma
۲
۲
FC Elva
Finished
۱۵:۳۰
FC Flora Tallinn II
۰
۴
FC Tallinn
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Queensland Premier League 2
Magic United TFA
۴
۱
Samford Rangers FC
Finished
۰۹:۳۰
Souths United
۲
۱
Pine Hills
Finished
۱۱:۳۰
Holland Park Hawks
۲
۲
North Star
Finished
۱۲:۳۰
Australia
NPL Queensland
Redlands United
۰
۰
Gold Coast United
Finished
۱۱:۳۰
Queensland Lions SC
۱
۲
Moreton City Excelsior FC
Finished
۱۲:۳۰
Brisbane Wynnum Wolves FC
۱
۰
Brisbane City
Finished
۱۱:۴۵
Rochedale Rovers
۰
۱
Brisbane Olympic FC
Finished
۱۱:۴۵
New Zealand
Northern Premier League
Birkenhead United
۱
۲
Eastern Suburbs Auckland AFC
Finished
۰۹:۰۰
Auckland City
۱
۰
East Coast Bays
Finished
۰۶:۳۰
Hamilton Wanderers AFC
۳
۳
Manurewa AFC
Finished
۰۶:۳۰
Tauranga City United
۱
۲
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۰
۲
Western Springs AFC
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۱
۲
West Coast Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Australia
NPL South Australia
North Eastern Metro Stars
۰
۰
Para Hills Knights
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Comets
۳
۳
Campbelltown City
Finished
۱۳:۱۵
Adelaide City
۰
۲
Modbury Jets
Finished
۱۱:۰۰
White City Beograd
۳
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۴
۱
Croydon Kings
Finished
۱۲:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United U23
Finished
۰۹:۰۰
South Adelaide
۲
۴
Adelaide United FC
Finished
۰۹:۰۰
Australia
NPL New South Wales
Apia Leichhardt Tigers
۱
۱
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۱:۰۰
Sydney Olympic FC
۱
۲
Central Coast Mariners Youth
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions
۲
۱
St George City FA
Finished
۱۲:۳۰
St. George Saints
۰
۲
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL Queensland Women
Peninsula Power (W)
۱
۱
Brisbane Olympic (W)
Finished
۱۱:۳۰
Eastern Suburbs (W)
۳
۰
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۰۰
Robina City FC (W)
۲
۲
SWQ Thunder (W)
Finished
۰۸:۱۵
Uruguay
Segunda Division
Uruguay Montevideo
۰
۰
Sud America
Finished
۱۶:۳۰
Plaza Colonia
۰
۰
Juventud Piedras
inprogress
۲۱:۳۰
Club Oriental
۱
۰
Cerrito CS
inprogress
۲۱:۳۰
Mexico
U23 League
Club Necaxa U23
۰
۳
Puebla U23
Finished
۱۸:۳۰
Toluca U23
۱
۱
Juarez FC U23
Finished
۱۸:۳۰
Santos Laguna U23
۰
۱
Unam Pumas U23
inprogress
۲۰:۳۰
Monterrey U23
۱
۲
Cruz Azul U23
Finished
۱۸:۳۰
Club Tijuana U23
۱
۰
Chivas Guadalajara U23
Finished
۰۳:۱۵
Club Leon U23
۱
۱
Pachuca U23
Finished
۱۸:۳۰
Finland
Kakkonen Lohko C
SJK Akatemia II
۱
۲
Jakobstads Bollklubb
Finished
۱۹:۳۰
OTP
۶
۲
OPS Oulu
Finished
۱۹:۳۰
Kuopion Elo 1919
۰
۲
TP 47 Tornio
Finished
۱۶:۳۰
GBK Kokkola
۳
۲
Narpes Kraft
Finished
۱۶:۳۰
Peru
Campeonato Nacional Women
Deportivo Municipal (W)
۱
۱
Universidad Cesar Vallejo (W)
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Carioca 2
FC Petropolis Goncalense
۰
۰
Artsul Futebol Clube
inprogress
۲۱:۱۵
AD Cabofriense
۰
۱
Duque de Caxias
inprogress
۲۱:۱۵
Marica RJ
۰
۰
Resende FC
inprogress
۲۱:۱۵
Olaria AC
۲
۰
CEAC Araruama RJ
inprogress
۲۱:۱۵
New Zealand
Southern Premier League
Ferrymead Bays
۳
۲
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Cashmere Technical
۰
۲
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۱۵
Nomads United
۲
۰
FC Twenty 11
Finished
۰۶:۱۵
China
League 2
Rizhao Yuqi
۱
۰
Hubei Istar F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Beijing Institute of Technology FC
۱
۲
Taian Tiankuang
Finished
۱۱:۳۰
Hunan Xiangtao
۲
۲
Haikou Mingcheng
Finished
۱۳:۰۰
Shaanxi Union FC
۱
۲
Langfang City of Glory
Finished
۱۲:۳۰
Guangdong GZ-Power
۲
۱
Ganzhou Ruishi
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Primera Nacional
Brown de Adrogue
۰
۱
Almagro
inprogress
۲۱:۳۰
Chacarita Juniors
۰
۲
Quilmes Atletico Club
inprogress
۲۰:۴۰
Gimnasia Mendoza
۰
۰
Atletico de Rafaela
inprogress
۲۱:۳۰
CA Estudiantes Caseros
۱
۰
Talleres Remedios Escalada
inprogress
۲۱:۳۰
CA All Boys
۰
۰
Club Atletico Alvarado
inprogress
۲۲:۰۰
Deportivo Moron
۱
۰
CA Chaco For Ever
Finished
۱۸:۳۵
Temperley
-
-
CA Defensores de Belgrano
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
Finland
Kakkonen Lohko A
Lahden Reipas
۱
۱
Pepo Lappeenranta
Finished
۱۸:۳۰
NJS
۱
۱
GrIFK Grankulla
Finished
۱۷:۳۰
Myllykosken Pallo -47
۲
۱
Atlantis H II
Finished
۱۶:۳۰
Australia
South Australia State League 1
Salisbury United
۳
۱
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Western Strikers SC
۲
۳
Adelaide Cobras
Finished
۰۹:۰۰
Fulham United FC
۳
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۲
۱
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Adelaide Vipers
۱
۶
Playford Patriots
Finished
۰۹:۳۰
Republic of Korea
K3 League
Gimhae City
۵
۰
Daegu FC Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Gangneung City
۲
۱
Busan Transport Corp
Finished
۱۳:۳۰
Paju Citizen FC
۱
۲
Changwon City
Finished
۱۳:۳۰
Australia
Western Australia State League 1
Rockingham City
۲
۳
Gosnells City
Finished
۱۰:۳۰
UWA Nedlands
۲
۰
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
Kingsley Westside FC
۳
۳
Joondalup United
Finished
۱۳:۳۰
Gwelup Croatia SC
۰
۴
Sorrento SC
Finished
۱۰:۳۰
Murdoch University Melville
۲
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۳
۱
Mandurah City
Finished
۱۰:۳۰
Australia
NPL Western Australia
Fremantle City FC
۲
۲
Stirling Macedonia FC
Finished
۱۰:۳۰
Perth RedStar FC
۳
۲
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Perth Glory NPL
۱
۶
Kingsway Olympic
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۰
۵
Perth
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۲
۰
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Armadale
۲
۰
Western Knights SC
Finished
۱۰:۳۰
Iceland
1. Deild Women
Grotta (W)
۳
۲
IA Akranes (W)
Finished
۱۷:۳۰
Singapore
Premier League
Balestier Khalsa FC
۲
۴
Lion City Sailors FC
Finished
۱۳:۳۰
Tampines Rovers FC
۳
۰
Brunei Dpmm FC
Finished
۱۳:۳۰
Republic of Korea
K-4 League
Pyeongchang United
۲
۰
Dangjin Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Namyangju Citizen
۱
۱
Seoul United FC
Finished
۱۳:۳۰
Pyeongtaek Citizen FC
۳
۰
Geoje Citizen FC
Finished
۱۳:۳۰
Canada
Premier League
Vancouver Langley FC
۰
۳
Atletico Ottawa
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1
Caroline Springs George Cross
۱
۰
Preston Lions
Finished
۱۱:۰۰
North Geelong Warriors
۲
۳
Bentleigh Greens SC
Finished
۰۸:۳۰
Melbourne City 2
۳
۱
Northcote City
Finished
۰۸:۳۰
Eastern Lions
۰
۲
Kingston City
Finished
۰۸:۳۰
Australia
NSW Premier League 2
Hakoah Sydney City East
۴
۰
Nepean FC
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders FC
۵
۰
Blacktown Spartans
Finished
۱۲:۳۰
Central Coast United
۶
۰
Camden Tigers SC
Finished
۱۰:۳۰
Gladesville Ryde Magic
۱
۴
Fraser Park
Finished
۱۱:۰۰
Hawkesbury City SC
۱
۳
Western Rage FC
Finished
۱۱:۰۰
Dunbar Rovers FC
۳
۱
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۲:۳۰
Sydney University SFC
۱
۲
Parramatta FC
Finished
۱۰:۳۰
Canterbury Bankstown FC
۰
۲
Mt Druitt Town Rangers
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers
۴
۲
Inter Lions FC
Finished
۱۲:۰۰
South Coast Flame FC
۰
۵
Mounties Wanderers
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۱
۳
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۱
۱
Bankstown City Lions
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams
۲
۴
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Bulls FC Academy
۲
۱
Bonnyrigg White Eagles
Finished
۱۲:۳۰
Hurstville ZFC
۳
۱
Prospect United FC
Finished
۱۲:۳۰
United States
USL League Two
Wake FC
۱
۱
West Virginia United
Finished
۰۲:۳۰
Ann Arbor
۱
۰
Lansing City
Finished
۰۲:۳۰
BALLARD FC
۱
۰
United Pdx
Finished
۰۵:۳۰
Minneapolis City SC ESL2
۲
۱
Thunder Bay Chill
inprogress
۰۳:۳۰
West Seattle Junction
۲
۲
Midlakes United
Finished
۰۵:۳۰
Brave SC
۳
۱
Inter Gainesville
Finished
۰۲:۳۰
Lane United FC
۳
۲
FC Olympia
Finished
۰۵:۳۰
A.C. Connecticut
-
-
Pathfinder FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Union Macomb
۱
۱
Oakland FC
Finished
۰۱:۳۰
Arizona Arsenal SC
۳
۳
Coachella FC
Finished
۰۴:۳۰
Peru
Liga 1 - Clasura
Deportivo Garcilaso
۱
۰
Utc de Cajamarca
Finished
۰۳:۳۰
Comerciantes Unidos
۱
۲
Cienciano Cusco
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL Tasmania
Clarence Zebras
۱
۲
Riverside Olympic
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights
۴
۰
Devonport City
Finished
۱۰:۰۰
Launceston United
۰
۶
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۴
۲
South Hobart
Finished
۱۰:۱۵
Australia
NPL Victoria Women
Calder Utd SC (W)
۲
۱
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
South Melbourne (W)
۱
۲
Heidelberg United (W)
Finished
۰۹:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۲
۳
Alamein FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۱
۷
Preston Lions (W)
Finished
۰۹:۳۰
Emerging Jets (W)
۱
۳
Bulleen Lions (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia Premier League Reserves
Metro Stars Reserves
۲
۲
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۰
۳
Croydon Kings Reserves
Finished
۰۹:۴۵
White City Reserves
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۰
۴
Campbelltown Reserves
Finished
۰۸:۴۵
Australia
Queensland Premier League 3
Western Spirit
۲
۱
North Pine
Finished
۱۰:۴۵
Acacia Ridge
۰
۴
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۲
Springfield United
Finished
۱۱:۳۰
Australia
NPL ACT
Monaro Panthers FC
۰
۰
Yoogali SC
Finished
۱۱:۱۵
Canberra Olympic
۰
۳
Gungahlin United FC
Finished
۰۸:۳۰
Lithuania
II Lyga
FK Sveikata Kybartai
۱
۲
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
FK Silute
-
-
FK Neptunas Klaipeda II
Finished
۱۲:۳۰
Lietava Jonava
۱
۴
FK Sirvena
Finished
۱۳:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FC Dziugas B
Finished
۱۴:۳۰
Suduva Marijampole II
۵
۰
FK Dziugas Telsiai II
Finished
۱۴:۳۰
Norway
2. Division Avd. 1
Notodden FK
۰
۱
FK Arendal
Finished
۱۶:۳۰
Kvik Halden FK
۲
۳
Flekkeroy IL
Finished
۱۷:۳۰
Lysekloster
۱
۰
Oern-Horten
Finished
۱۶:۳۰
IL Hodd Ulsteinvik
۱
۰
FK Eik Tonsberg
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Alagoano U20
CRB U20
۴
۰
Grota do Facao U20
inprogress
۲۱:۳۰
CS Alagoano U20
۰
۱
Independente Atalaia U20
Finished
۱۶:۰۰
Australia
Victoria Premier League 2
FC Melbourne Serbia
۴
۰
Box Hill United
Finished
۱۱:۴۵
Boroondara Carey Eagles
۶
۲
Beaumaris
Finished
۰۸:۳۰
Nunawading City
۳
۴
Essendon Royals
Finished
۱۱:۰۰
Doveton
۰
۰
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
Kazakhstan
Premier League
FC Shakhter Karagandy
۰
۰
Zhetysu Taldykorgan
Finished
۱۶:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Elimai FC
Finished
۱۸:۳۰
Kaisar Kyzylorda
۲
۱
Yelimay Semey
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 1
Floro SK
۵
۱
Loddefjord
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
U20 Championship
Defensa y Justicia U20
۲
۲
CA Platense U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia LP U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Huracan U20
۰
۱
Independiente Rivadavia U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Talleres de Cordoba U20
۲
۰
Barracas Central U20
Finished
۱۵:۳۰
Central Cordoba SE U20
۴
۳
San Lorenzo U20
Finished
۱۵:۳۰
Boca Juniors U20
۱
۱
River Plate U20
Finished
۱۵:۳۰
Racing Club U20
۱
۱
Godoy Cruz U20
Finished
۱۵:۳۰
Rosario Central U20
۰
۱
Lanus U20
Finished
۱۵:۳۰
Instituto AC Cordoba U20
۱
۰
Newell's Old Boys U20
Finished
۱۵:۳۰
Estudiantes LP U20
۳
۰
Belgrano U20
Finished
۱۵:۳۰
Argentinos Jrs U20
۵
۰
Atletico Tucuman U20
Finished
۱۵:۳۰
Sarmiento U20
۳
۰
Deportivo Riestra U20
Finished
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۴
Velez Sarsfield U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
۱
۳
CA Independiente U20
Finished
۱۵:۳۰
CA Tigre U20
-
-
CA Independiente Avellaneda U20
Finished
۱۵:۳۰
Banfield U20
۰
۱
Gimnasia y Esgrima La Plata U20
Finished
۱۵:۳۰
China
Jia League
Heilongjiang Ice City FC
۰
۰
Chongqing Tongliang Long
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Young Boy FC
۲
۰
Suzhou Dongwu
Finished
۱۴:۳۰
Shanghai Jiading Huilong F.C.
۳
۱
Jiangxi Lushan F.C.
Finished
۱۵:۰۰
Nanjing Fengfan
۰
۲
Yunnan Yukun FC
Finished
۱۵:۰۰
Australia
NPL Queensland U23
WDSC Wolves U23
۰
۲
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۳۰
Rochedale Rovers U23
۲
۱
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۳۰
Queensland Lions U23
۰
۳
Moreton City Excelsior U23
Finished
۱۰:۱۵
Australia
Tasmania National Premier League U21
Clarence Zebras U21
۵
۱
Riverside Olympic U21
Finished
۰۵:۴۵
Launceston City U21
۴
۲
South Hobart U21
Finished
۰۸:۰۰
Glenorchy Knights U21
۰
۱۲
Devonport City U21
Finished
۰۷:۴۵
New Zealand
Central Premier League
Waterside Karori
۲
۴
Western Suburbs
Finished
۰۴:۰۰
Petone
۰
۹
Miramar Rangers
Finished
۰۶:۳۰
Wellington Olympic
۸
۰
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۱۵
Chile
Copa Chile
Cobreloa Calama
۰
۲
Deportes Iquique
Finished
۰۳:۳۰
Union Espanola
۰
۵
Magallanes
Finished
۲۰:۰۰
Brazil
Copa Paulista
Comercial SP
۱
۱
Monte Azul SP
inprogress
۲۱:۳۰
Primavera SP
۱
۰
EC Sao Bento
inprogress
۲۱:۳۰
Uniao Sao Joao
۰
۰
Rio Claro SP
inprogress
۲۱:۳۰
Capivariano SP
۰
۰
Red Bull Bragantino II
inprogress
۲۱:۳۰
EC Sao Bernardo
۰
۱
Oeste Itapolis
Finished
۱۶:۳۰
AD São Caetano do Sul
۰
۰
Portuguesa Desportos
inprogress
۲۱:۳۰
GD Saocarlense
-
-
EC XV de Novembro (Piracicaba)
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Uniao Suzano Ac Sp
۱
۲
Juventus SP
inprogress
۲۱:۳۰
Gremio Prudente
-
-
Atletico Votuporanguense SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
۲
۱
JK Tulevik Viljandi
Finished
۱۵:۳۰
FC Kuressaare II
۳
۲
Johvi FC Phoenix
Finished
۱۵:۳۰
Myanmar
National League
Ispe FC
۵
۱
Rakhine United
Finished
۱۳:۰۰
Yangon United
۵
۰
Myawady
Finished
۱۲:۳۰
Japan
Regional League
Vertfee Yaita
۱
۲
Vonds Ichihara
Finished
۱۱:۳۰
Tokyo International Unversity FC
۳
۲
Toho Titanium
Finished
۰۵:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
Porvenir Asuka
Finished
۱۳:۰۰
Australia
South Australia Premier League Women
Adelaide Comets (W)
۱
۶
West Adelaide (W)
Finished
۱۱:۰۰
Australia
Capital Territory U23
Monaro Panthers U23
۰
۱
Yoogali SC U23
Finished
۰۹:۰۰
Canberra Olympic U23
۰
۴
Gungahlin Utd U23
Finished
۰۶:۰۰
Australia
NPL Western Australia U20
Floreat Athena U20
۲
۱
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Armadale U20
۲
۳
Western Knights U20
Finished
۰۸:۳۰
Perth RedStar U20
۱
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۱
۵
Perth U20
Finished
۰۸:۳۰
Fremantle City FC U20
۱
۲
Stirling Macedonia U20
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Western Australia State League 1 Reserves
Murdoch University Melville FC Reserves
۱
۲
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Subiaco Reserves
۴
۲
Mandurah City FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۲
Gosnells City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gwelup Croatia SC Reserves
۱
۲
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
UWA-Nedlands FC Reserves
۴
۱
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۳
۰
Joondalup United Reserves
Finished
۱۱:۳۰
Australia
Northern NSW Premier League
Lambton Jaffas FC
۲
۱
Charlestown Azzurri
Finished
۰۸:۰۰
Lake Macquarie City FC
۲
۷
Cooks Hill United
Finished
۰۹:۳۰
Maitland
۱
۴
Broadmeadow Magic
Finished
۰۸:۰۰
Adamstown Rosebud FC
۰
۴
Edgeworth Eagles
Finished
۰۸:۰۰
Gambia
Division 2
Gambian Dutch Lions
۲
۱
Elite United
Finished
۱۹:۳۰
Iceland
3. Deild
Kari Akranes
۱
۱
Vidir Gardur
Finished
۱۷:۳۰
FC Arbaer
۱
۰
Vaengir Jupiters
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Carioca U20
Flamengo RJ U20
۳
۲
Botafogo RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Fluminense RJ U20
۳
۱
Atletica Portuguesa RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Vasco da Gama U20
۱
۱
Bangu U20
Finished
۱۶:۳۰
Nova Iguacu U20
۴
۱
Boavista RJ U20
Finished
۱۶:۳۰
Volta Redonda U20
۰
۱
Madureira RJ U20
inprogress
۲۱:۱۵
Russia
FNL
Arsenal Tula
۱
۰
FK Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Mineiro U20
America MG U20
۲
۳
Cruzeiro EC U20
Finished
۱۶:۳۰
Contagem U20
۴
۱
Ipatinga FC U20
Finished
۱۶:۳۰
Malawi
Super League
Mighty Tigers
۲
۳
MAFCO
Finished
۱۶:۰۰
Creck SC
۱
۰
Bangwe All Star
Finished
۱۶:۰۰
Mighty Wanderers
۱
۲
Moyale Barracks
Finished
۱۶:۰۰
Karonga United
۳
۰
FOMO FC
Finished
۱۶:۰۰
Norway
3. Division avd. 3
Mjoendalen 2
۳
۰
Oppsal
Finished
۱۵:۳۰
Sarpsborg 08 2
۱
۱
Ullern
Finished
۱۵:۳۰
Flint
۲
۳
Nordstrand
Finished
۱۵:۳۰
Malaysia
Liga A1
Machan FC
۲
۰
Kuala Lumpur Rovers
Finished
۱۱:۴۵
Imigresen FC
۳
۱
Putrajaya Athletic FC
Finished
۱۲:۱۵
Melaka United
۳
۱
Harini KS FC
Finished
۱۶:۱۵
Australia
Queensland Premier League U23
Ipswich FC U23
۳
۳
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۰۹:۱۵
Capalaba U23
۳
۳
Broadbeach United U23
Finished
۰۹:۳۰
Brisbane Strikers U23
۵
۱
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۱۵
Australia
Victoria State League 1
Malvern City
۲
۰
Old Scotch
Finished
۰۸:۳۰
Brandon Park
۱
۲
Eltham Redbacks
Finished
۰۸:۳۰
Australia
Capital Territory NPL 2
Brindabella Blues FC
۱
۱
Canberra Juventus
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۳
۲
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۷:۴۵
West Canberra Wanderers FC
۱
۶
Belconnen United
Finished
۰۶:۳۰
Canberra White Eagles FC
۰
۰
Queanbeyan City FC
Finished
۰۸:۳۰
Africa
CECAFA Club Cup
Gor Mahia
۰
۰
AS Ali Sabieh (ASAS)
inprogress
۲۱:۳۰
Al-Hilal Omdurman
۵
۰
Red Arrows
Finished
۱۸:۳۰
Argentina
Primera B Metropolitana
Deportivo Armenio
۰
۰
CA Los Andes
inprogress
۲۱:۳۰
CS Dock Sud
۱
۱
San Martin De Burzaco
inprogress
۲۱:۳۰
Iceland
U19 League
Vikingur Reykjavik U19
۱
۲
KA/Dalvik/Reynir U19
Finished
۱۸:۳۰
HK/Ymir U19
۳
۳
Breidablik/Augn/Smari U19
Finished
۱۵:۳۰
Paraguay
Division Intermedia
Guairena FC
۲
۱
Independiente FBC
Finished
۱۷:۳۰
Encarnacion FC
۵
۱
Atletico Colegiales
Finished
۰۳:۰۰
Deportivo Recoleta
۲
۰
Club Sportivo Carapegua
Finished
۱۷:۳۰
Ireland
U20 League
Cork City U20
۳
۱
Shamrock Rovers U20
Finished
۱۶:۳۰
Derry City U20
۳
۰
Finn Harps U20
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Primera A Women
CA Estudiantes Caseros (W)
۳
۳
Gimnasia Y Esgrima La Plata (W)
Finished
۱۷:۳۰
Social Atletico Television (W)
۲
۰
UAI Urquiza (W)
inprogress
۲۱:۳۰
Australia
NPL New South Wales U20
St George Saints U20
۱
۱
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۲
۰
St George City FA U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۰
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Dunbar Rovers U20
۱
۰
Dulwich Hill U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۲
۲
Bankstown City Lions U20
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers U20
۲
۱
Inter Lions U20
Finished
۱۰:۰۰
SD Raiders U20
۵
۰
Blacktown Spartans U20
Finished
۱۰:۳۰
APIA Leichhardt Tigers U20
۲
۰
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۳:۰۰
Hakoah Sydney City East U20
۹
۱
Nepean FC U20
Finished
۱۲:۰۰
Canterbury Bankstown U20
۰
۳
Mt Druitt Town Rangers U20
Finished
۱۲:۳۰
Hills United FC U20
۰
۰
Sutherland Sharks U20
Cancelled
۱۰:۳۰
Australia
South Australia Premier League Women Reserves
Adelaide Comets Reserves (W)
۷
۰
West Adelaide Reserves (W)
Finished
۰۸:۳۰
Australia
South Australia State League 1 Reserves
West Adelaide Reserves
۵
۱
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Fulham United Reserves
۲
۲
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۴
۷
Playford City Patriots Reserves
Finished
۰۷:۱۵
West Torrens Birkalla Reserves
۳
۰
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Salisbury Utd Reserves
۱
۴
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Western Strikers Reserves
۱
۲
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Dominica
Premier League
Promex Harlem United SC
۳
۱
Mahaut Soca Strikers
Finished
۰۲:۰۰
Brazil
Serie C
Athletic Club MG
-
-
Londrina EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Botafogo PB
-
-
AD Confianca SE
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Dominican Republic
Liga Mayor
Atlantico Puerto Plata FC
۰
۱
Universidad O&M FC
Interrupted
۲۳:۳۰
Brazil
Cearense U20
Juventus CE U20
۰
۲
Sao Gerardo U20
inprogress
۲۱:۳۰
Floresta EC U20
۰
۰
Itarema U20
inprogress
۲۱:۳۰
Fortaleza EC U20
۱
۰
Caucaia EC CE U20
inprogress
۲۱:۳۰
Alianca CE U20
۰
۰
CEFAT Tirol U20
inprogress
۲۱:۳۰
АЕ Tiradentes U20
۱
۱
Ceara U20
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro U20
Gremio RS U20
۱
۱
Corinthians U20
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera C Metropolitana
Club Lujan
۱
۱
JJ Urquiza
inprogress
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۰
۰
Centro Espanyol
inprogress
۲۱:۳۰
CA Ituzaingo
۰
۰
Real Pilar
inprogress
۲۱:۳۰
Central Cordoba de Rosario
۰
۰
Deportivo Espanol
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lugano
۰
۰
Victoriano Arenas
inprogress
۲۱:۳۰
Ireland
National League Women
DLR Waves (W)
۰
۲
Treaty United FC (W)
Finished
۱۷:۳۰
Cork City (W)
۰
۰
Bohemians Dublin (W)
inprogress
۲۲:۰۵
Wexford Youths (W)
-
-
Athlone Town (W)
Finished
۲۰:۳۰
Finland
Kolmonen
Saaripotku
۴
۲
KPV Akatemia
Finished
۱۴:۳۰
Australia
Victoria Premier League 1 U23
Caroline Springs George Cross U23
۰
۴
Preston Lions U23
Finished
۰۸:۴۵
Langwarrin U23
۲
۳
Bulleen Lions U23
Finished
۰۶:۰۰
Eastern Lions U23
۳
۱
Kingston City U23
Finished
۰۶:۰۰
North Geelong U23
۰
۰
Bentleigh Greens U23
Finished
۰۶:۱۵
Australia
Northern NSW Reserves League
Maitland FC Reserves
۳
۶
Broadmeadow Magic FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۲
۴
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۷:۳۰
Lambton Jaffas FC Reserves
۱
۵
Charlestown Azzurri Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Adamstown Rosebud Reserves
۱
۳
Edgeworth Eagles FC Reserves
Finished
۱۰:۰۰
Argentina
Torneo Federal A
Independiente Chivilcoy
۰
۰
9 de Julio Rafaela
inprogress
۲۲:۰۰
Brazil
Mineiro 2
SC Aymores
۰
۰
Mamore
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Segunda B Nacional
CD Parque del Plata
۰
۱
Club Atletico Artigas
inprogress
۲۱:۳۰
CA Lito
۰
۱
Canadian SC
inprogress
۲۱:۳۰
Huracan F.C.
۰
۱
Palermo Rocha FC
inprogress
۲۱:۳۰
Salus
۲
۲
Villa Espanola
Finished
۱۷:۳۰
CA Bella Vista
۱
۱
Central Espanol FC
Finished
۱۷:۳۰
Sportivo Bella Italia
۰
۱
Paysandu FC
inprogress
۲۱:۳۰
CA Basanez
۰
۳
Villa Teresa
Finished
۱۶:۳۰
Deportivo Colonia
۱
۱
Potencia
inprogress
۲۱:۳۰
Mali
League Women
AS Police Bamako (W)
۰
۰
AS Mande (W)
Finished
۱۹:۳۰
Amazones C5 (W)
۲
۰
USFAS (W)
Finished
۱۹:۳۰
Finland
Ykkosliiga
SJK Akatemia
۳
۰
PK-35 Helsinki
Finished
۱۶:۳۰
FC TPS Turku
۲
۳
SalPa Salo
Finished
۱۶:۳۰
Finland
Ykkonen
FC Jazz Pori
۳
۱
OLS
Finished
۱۶:۳۰
PK Keski-Uusimaa
۴
۵
KPV Kokkola
Finished
۱۶:۳۰
Bhutan
Premier League
BFF Academy U19
۰
۵
Paro FC
Finished
۱۵:۳۰
Australia
Northern Territory Darwin Premier League
Mindil Aces
۴
۳
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Darwin Olympic
۶
۱
Port Darwin FC
Finished
۱۰:۰۰
Australia
Tasmania Super League Women
Taroona (W)
۳
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۸:۰۰
Launceston United (W)
۲
۲
Kingborough Lions (W)
Finished
۰۵:۳۰
Glenorchy Knights (W)
۰
۶
Devonport Strikers (W)
Finished
۰۵:۳۰
Australia
Tasmania Championship
Taroona
۹
۱
Glenorchy Knights Reserves
Finished
۰۷:۴۵
Brazil
Copa Espirito Santo
Desportivo Ferroviaria
-
-
Porto Vitoria
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Vitoria ES
۰
۰
Rio Branco ES
inprogress
۲۱:۳۰
Chile
Primera B
Deportes Temuco
-
-
San Marcos de Arica
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Argentina
Regional League
Defensores Puerto Vilelas
-
-
CA Juventud de Puerto Tirol
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
San Martin Margarita Belen
۰
۰
CA Regional de Resistencia
inprogress
۲۲:۰۰
Peru
Liga 2
Juan Pablo II College
۰
۱
Molinos El Pirata
inprogress
۲۱:۳۰
Uruguay
Amateur Cup
Lavalleja de Minas
۰
۰
Melo Wanderers
inprogress
۲۱:۳۰
CA Universitario Salto
۰
۰
Estudiantil Sanducero FC
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Paulista Serie B
Maua SP U23
۱
۰
Tupa U23
inprogress
۲۱:۳۰
Aracatuba U23
۰
۰
Sao Carlos FC U23
inprogress
۲۱:۳۰
Manthiqueira SP U23
۱
۰
Inter Bebedouro SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colorado Caieiras SP U23
۰
۰
Mauaense SP U23
inprogress
۲۱:۳۰
Colombia
Regional League
Rojo FC
۰
۰
Color Esperanza
inprogress
۲۰:۳۰
Real Santuario
۱
۳
CD Sol de Oriente
Finished
۱۵:۳۰
Germany
Landespokal
DJK Don Bosco Bamberg
۳
۱
TSV Abtswind
Finished
۱۷:۳۰
Paraguay
Tercera Division
CS Limpeno
۱
۲
29 de Septiembre
Finished
۱۷:۳۰
Vietnam
Women National Championship
Ha Noi (W)
۰
۰
Phong Phu Ha Nam (W)
Finished
۱۳:۰۰
Than Khoang San Viet Nam (W)
۲
۰
Ha Noi II (W)
Finished
۱۳:۰۰
Peru
Reserve League
Sport Huancayo Reserves
۴
۱
Deportivo Garcilaso Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Cusco FC Reserves
۱
۶
Sporting Cristal Reserves
Finished
۱۹:۰۰
Zimbabwe
Premier Soccer League
Bulawayo Chiefs FC
۲
۱
Greenfuel FC
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Campeonato Pernambucano A2
Ibis SC
۰
۱
Ypiranga PE
inprogress
۲۱:۳۰
Macao
Elite League
CDF Benfica
۳
۰
Cheng Fung
Finished
۱۴:۳۰
Chao Pak Kei (CPK)
۴
۲
Hang Sai
Finished
۱۶:۳۰
Philippines
PFL
Maharlika
۲
۹
United City FC
Finished
۱۳:۱۵
Manila Montet
۲
۸
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
Kaya FC
۳
۰
Loyola FC
Finished
۱۶:۰۰
Saint Kitts And Nevis
SKNFA Premier League
Conaree United
۱
۱
Garden Hotspurs FC
Finished
۰۳:۳۰
Bolivia
Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
۰
۵
Ciudad Nueva Santa Cruz
Finished
۱۷:۳۰
Universitario de Sucre
۳
۱
CD Aleman
Finished
۱۸:۳۰
World
Friendly Club Matches Women
BTS Rekord Bielsko-Biala (W)
۴
۰
Skra Czstochowa (W)
Finished
۱۸:۰۰
Brazil
Goiano 2
Associacao Esportiva Evangelica
۰
۰
Inhumas Esporte Clube
inprogress
۲۲:۰۰
India
Calcutta Premier Division
Mohun Bagan Super Giant
۱
۲
SC East Bengal II
Finished
۱۳:۱۵
Ethiopia
Premier League Women
Lideta Sub City (W)
۲
۱
Adama Ketema (W)
Finished
۱۴:۳۰
Belarus
Cup
FC Lida
۰
۲
FC Vitebsk
Finished
۱۵:۳۰
Bumprom
۰
۶
Slavia Mozyr
Finished
۱۸:۳۰
Norway
3. Division avd. 2
IF Fram Larvik
۴
۴
IL Brodd
Finished
۱۷:۳۰
Latvia
3. Liga
AC Jules Verne
۳
۲
ASK Kadaga
Finished
۱۹:۳۰
Brazil
Catarinense U20
Brusque U20
۱
۰
Figueirense U20
inprogress
۲۱:۳۰